Wednesday, July 24
Shadow

Bëra dashuri në post komandë me një shok klase që kishte një penis të madh

Kjo histori ndodhi kur isha në klasën e dytë të shkollës së mesme. Shkova në një nga shkollat ​​e mesme private më të mira në qytetin tim. Çdo të shtunë na kërkohet të marrim pjesë në aktivitetet e skautizmit. Herën e parë që morëm pjesë në aktivitetet e skautizmit, unë dhe disa miq pamë një skaut interesant të vjetër. Fytyra e tij nuk është aq e bukur. Por trupi i tij atletik shpesh na bën të marrim frymë nga tmerri dhe shpesh edhe të gëlltisim me zor.

Më ndodhi të isha drejtuesi i ekipit dhe çdo herë pas stërvitjes më duhej të raportoja ose ndihmoja trajnerin tim për të rregulluar gjithçka. Për shkak se ekipi im merr pjesë shpesh në garat skautiste ndërshkollore, indirekt marrëdhënia ime me vëllezërit dhe motrat e mia më të mëdha është bërë më e ngushtë.

Por le ta quajmë këtë vëlla të madh Reno, ai është një person shumë i lezetshëm. Sa herë që mbaroja stërvitjen, bashkohesha me trajnerët e tjerë për të bërë shaka ose për të përgatitur materiale ose për të organizuar ngjarje, shpesh i vidha shikimet zonjushës Reno, e cila ishte gjithmonë e heshtur sikur të mos e ndjente kurrë qëndrimin tim, i cili gjithmonë i kushtonte vëmendje. asaj.

Në zemrën time nisën të rriteshin ndjenja të tjera ndaj Kak Renos. Derisa të premtoj në zemrën time, duhet të jem në gjendje ta pushtoj atë. Në të vërtetë, të pushtosh zemrat e djemve në shkollën time nuk është problem për mua. Sepse kam një fytyrë dhe trup mjaft të mirë. Përveç kësaj, unë jam i njohur si një student aktiv dhe kam shumë përparësi.

Nuk duket sikur ka kaluar një semestër. Çdo herë pas aktiviteteve të skautizmit i kushtoj gjithmonë vëmendje Sis Renos. Por ai nuk tregoi asnjë ndryshim në qëndrim. Sigurisht që jam gjithnjë e më shumë kurioz. Pas marrjes së raportit të semestrit të parë. Shkolla mbajti një kamp për 4 ditë 2 netë në kampin e Pacet, Mojokerto. Dhe ky aktivitet është një aktivitet i detyrueshëm në të cilin duhet të marrin pjesë të gjithë studentët pa përjashtim.

Në ditën e caktuar, u mblodhëm të gjithë në shkollë dhe shkuam në kamp duke hipur në autobusët e ofruar nga shkolla. Kur mbërritëm atje, menjëherë e zumë lokacionin sipas planit të specifikuar të vendndodhjes. Çdo ekip merr 1 tendë të madhe dhe 1 tendë të mesme.

Ndërkohë në POSKO ndodhen 2 çadra super të mëdha të cilat përdoren për roje nga mbikëqyrësit. Përveç kësaj, në disa sektorë ka edhe tenda të vogla për roje e mbikëqyrësve në mënyrë që askush të mos kalojë nga kampi i burrave në kampin e grave dhe anasjelltas.

Dita e parë e aktivitetit kaloi pa probleme. Gjithçka ishte sipas planit dhe e planifikuar. Edhe dita e dytë ishte e njëjtë. Në çdo event i kushtoj gjithmonë vëmendje edhe Sis Renos. Unë gjithashtu nuk ndjej ndonjë ndryshim në qëndrimin e tij. Ditën e tretë arrita në orarin e larjes. Atë pasdite zbrita në katin e poshtëm duke mbajtur gjithçka që duhej larë, eca në lumë aty pranë.

I shoqëruar nga një nga anëtarët e ekipit tim, u lava. Atë pasdite befas u bë një re shumë e errët. Menjëherë u thashë njerëzve të mi të ktheheshin në tendë, sepse m’u kujtua që çadra ishte gjysmë e hapur pasi ishte pastruar dhe burrat e tjerë merrnin pjesë në aktivitete. I thashë Dianit: “Mirë, thjesht kthehu në çadër dhe më prit atje… duket se do të bjerë shi.” Ndërsa Dian u largua nga unë, unë vazhdova të laja atë që kishte mbetur.

Papritur, pa asnjë paralajmërim, filloi të bjerë shi i madh. Unë vrapova në çadër. Ngaqë isha me nxitim dhe rruga ishte e rrëshqitshme nga shiu, rrëshqita. Unë bërtita spontanisht. Papritur një elektrik dore më goditi fytyrën. Nuk mund të shihja kush ishte përballë meje, u tremba.

Papritur dëgjova një zë: “Çfarë po bën Nia?” E njoh shumë mirë atë zë. Para se të kujtoja se kujt i përkiste zëri, burri m’u afrua. Pastaj më ndihmoi të ngrihesha. Për shkak se këmba më ishte ndrydhur, bërtita nga dhimbja: “Ou…” ndërsa u ula përsëri. Burri u ul pranë meje para se të kuptoja se ishte Sis Reno. Isha i shtangur dhe u turpërova.

Lexoni gjithashtu: Hoʻopaʻapaʻa me ka Super Sange Tente me ke kino Semok

Pastaj ia ngulëm sytë njëri-tjetrit për një moment. Kaq afër fytyrave tona. Ne shikonim njëri-tjetrin. Sytë tanë u ngulën në njëri-tjetrin aq thellë, ndërsa shiu i dendur vazhdonte të na lagte të dyve. Papritur ndjeva një dorë që më fërkoi butësisht faqen. Duke hedhur flokët e mi të lagur dhe duke mbuluar një pjesë të fytyrës sime. Goditja e tij ishte aq e butë. Me të vërtetë nuk e prisja.

Sis Reno, që e kam parë deri tani, është aq indiferente dhe duket se nuk i intereson rrethanat rreth saj, sa mund të jetë aq e butë. Dhe pa thënë shumë. Ai më mbajti mua. Duke vrapuar nëpër shiun dhe errësirën e natës. Mbërritëm në tendën e komandës. Me sa duket, Reno po qëndronte roje në postin afër vendit ku unë lahesha. Më futi në tendë. U ula aty dhe qava pak, rënkoja sepse ndjeva shumë dhimbje në këmbë.

Pastaj Sis Reno mori vaj nga çanta që ishte aty. Më fërkoi këmbën e ndrydhur duke e masazhuar. Unë bërtita disa herë. Por më pas ndjeva se dhimbja u pakësua. Thashë: “Kjo është Sis… po bëhet më mirë,” zëri im theu heshtjen, duke u përzier me zhurmën e shiut që po rëndohej dhe vetëtimat që shkëlqenin.

Pastaj Sis Reno u ul pranë meje. Ne i tregojmë histori njëri-tjetrit. Me të vërtetë nuk e prisja që ky njeri që kishte qenë gjithmonë kaq indiferent dhe që nuk i interesonte mund të tregonte një histori kaq të gjatë. Papritur më kapi dorën. Teksa më shikonte thellë, tha se më pëlqente dhe më donte. Ishte sikur të ishe goditur nga një rrufe kaq e fuqishme duke dëgjuar fjalët e tij. Isha shumë i befasuar dhe shumë i lumtur kur e dëgjova. Për më tepër, kur vëlla Reno tha se më pëlqente prej shumë kohësh, por për shkak të përvojës së tij të refuzimit shpesh, ai nuk guxoi ta shprehte.

Guxova të mbështetesha në supin e tij. Më rezulton se më ka përqafuar edhe Kak Reno. Nuk e kuptova se çfarë kishte ndodhur derisa kuptova që gojët tona ishin puthur ashpër. Një puthje franceze kaq e butë, por plot pasion. Nuk e kam ndjerë kurrë më parë. Ndërkohë dora e Kak Renos më përkëdheli flokët e lagur.

Pastaj deri në faqen time. Dhe gjuhët tona u ngatërruan me njëra-tjetrën. Ndjeva se buzët e Kak Renos zvarriteshin poshtë. Ai më puthi në qafë. Trupi më dridhej menjëherë kur ndjeva frymën e tij të ngrohtë që më rridhte në qafë, e cila ishte një kontrast i fortë me ajrin e ftohtë të natës.

Ndjeva dorën e Sis Renos që më preku supin. Pastaj zbriti ngadalë dhe mbajti dy kodrat e mia, ai fërkoi dy kodrat e mia që ishin fshehur nën rrobat e mia të skautit. Ngadalë hoqa një nga një butonat e këmishës. Pastaj më shtriu. E kuptova që po e mbaja dorën e Sis Renos e cila po më shtynte.

“Mos u shqetëso motër, dikush do të shohë…” i thashë. Por vëlla Reno tundi kokën: “Mos u shqetëso… askush nuk do të vijë këtu, ta garantoj”. Më pas Sis Reno më puthi buzët, ndërsa duart e saj më lëviznin rreth gjoksit. E fërkoi, e shtrëngoi me butësi, më pas më puthi në qafë.

Unë psherëtiu, puthjet e tij zbritën në gjoks, ai më puthi dhe më thithi: “Uhhmm.. vërtet e shijshme..” një ndjenjë ngrohtësie më përshkoi trupin. Ndërsa duart e tij më shtrëngonin gjoksin, Kak Reno vazhdoi të më thithte dhe lëpijë gjoksin, me radhë djathtas dhe majtas.

Pastaj hoqi rrobat. U mahnita vërtet kur pashë trupin e tij muskuloz. Duart e tij, gjoksi i tij i gjerë, nuk munda ta ndaloja pështymën të më rridhte kur e pashë. Më pas ai hoqi pantallonat, kështu që tani kishte vetëm të brendshme.

Vëllai Reno u kthye të thithte dy kodrat e mia. Ndërsa duart e tij lëviznin, poshtë e poshtë, duke më fërkuar kofshët. Duart e tij mund të lëviznin lirshëm sepse unë kisha veshur ende një fund Scout. Ngadalë ndjeva dorën e tij të ngrihej, duke u përpjekur të më prekte të brendshmet dhe nëpër boshllëqe më fërkoi organet gjenitale.

“Aahh..” sa ndjesi e jashtezakonshme, me ferkoi klitorin, sepse dora e tij ishte bllokuar, pastaj me terhoqi dhe hoqi pantallonat dhe fundin e tij, duart e tij vazhduan te luanin ne organet e mia gjenitale te cilat e ndjeja se ishin shume te lagura. “Uhhmm..” Ndjeva sikur nuk mund ta mbaja më valën e epshit tim.

Vëllai Reno më tërhoqi nga dora, duke iu afruar karit të tij, i cili tashmë po qëndronte drejt derisa i dilte nga të brendshmet. Isha vërtet me sy hapur dhe u mahnita kur e pashë. Unë thjesht e fërkoja dhe luaja me organet gjenitale të Sis Renos.

Papritur ndjeva diçka të lagur në organet gjenitale. Rezulton se vëlla Reno po luante me gjuhën e tij. Ai lëpi karin tim dhe e thithi atë, ndërsa herë pas here futte gjuhën e tij në mënyrë alternative me dorën e tij në hapjen time vaginale.

Më është ndezur epshi. Më kujtohet filmi blu që pashë dikur. Ngadalë por me siguri e futa në gojë karin e vëllait Reno. “Uhmm..” Vëllai Reno rënkoi. Unë lëpija kokën e penisit të Kak Renos duke tundur boshtin e karit dhe duke e thithur herë pas here, ndërsa Kak Reno vazhdonte të luante me organet e mia gjenitale me gjuhën e tij.

Ne zumë pozicionin 69, krah për krah. Dridhja dhe thithja ime u bënë më të forta. “Uhmm… është vërtet e shijshme, e dashur…” psherëtiu Sis Reno. Ndjeva edhe kënaqësi të jashtëzakonshme. Vëllai Reno futi gishtin brenda dhe jashtë në mënyrë alternative me gjuhën e tij në organet e mia gjenitale.

“Uhh Sis.. nuk e mbaj dot me.. Dua te vij Sis.” Ndjeva dicka te lagur organet gjenitale dhe Sis Reno e thithi fort dhe pastaj e perpiu te gjitha. Pastaj vëlla Reno u kthye, më puthi buzët ashpër. Ai më kapi poshtë. Këmbët e mia u hapën dhe ai luajti me kokën e karit të tij mbi klitorin tim, ndërsa ende më puthte. Ndjeva se po lagështohej atje poshtë.

Papritur, “Beko.” dhe “Aacch..” Unë bërtita, trupi im u tensionua duke ndjerë kënaqësi të jashtëzakonshme. Vëllai Reno e la karin e tij të rrinte i mbërthyer brenda pa lëvizur asnjë centimetër derisa trupi im u çalë. E përqafova fort Sis Renon duke derdhur lot.

Vëllai Reno më fshiu lotët dhe më puthi. Ai pyet a dhemb? Thjesht tunda kokën dhe tunda kokën. Nuk e di nëse ishte dhimbje apo kënaqësi ekstreme. Vëllai Reno më puthi përsëri duke më përqafuar.

Papritur epshi im u rrit sërish pasi u ndala për pak kohë. E putha edhe më ashpër Kak Renon. Ngadalë por me siguri, vëlla Reno e tundi trupin e tij mbrapa dhe mbrapa dhe kari i tij lëvizte brenda dhe jashtë. Së pari, ngadalë, aq më gjatë lëvizjet bëhen më të shpejta.

“Uhh..” Vërtet nuk e duroja dot, kari i vëllait Reno ishte aq i gjatë dhe i madh, sa më bënte të ndjeja kënaqësi të jashtëzakonshme. “Uhhm Sis.. nuk e mbaj dot.. Dua të dal Sis.” Sis Reno u lëkundur më shpejt dhe ndjeva se organet e mia gjenitale u lagën përsëri. 2-0 për Sis Reno.

Pastaj u zgjova, u ktheva. Tani vëlla Reno e fut penisin nga pas. Pashë në çadër pasqyrimin e trupit tim me zonjushën Reno, që ishte shumë e bukur, kjo më eksitonte edhe më shumë.

Ktheva kokën dhe putha Sis Reno ndërsa Sis Reno shtrydhi kodrën time. Ndërsa kari i tij ishte ende i mbërthyer brenda organeve të mia gjenitale, ndjesia që ndjeva ishte e jashtëzakonshme. Pastaj Sis Reno u tund me shpejtësi.

“Uhhmm..” U ndjeva aq e shijshme, sikur organet gjenitale të vëllait Reno të ishin të ngjeshura brenda organit tim gjenital. Vëllai Reno u tund më shpejt, më shpejt. Kari i tij ndihej sikur po më shponte barkun. “Oh Zot..” Nuk munda ta mbaja më, koka ime u tund nga e djathta në të majtë në pamundësi për të mbajtur kënaqësinë e jashtëzakonshme. Lëkundjet e vëllait Reno u bënë më të shpejta, brenda dhe jashtë, brenda dhe jashtë, koka e tij filloi të ndihej e trullosur. Mbërtheva hekurin që mbante çadrën.

“Ah… nuk e mbaj dot Sis… lere shpejt,” thashe. Papritur ndjeva se trupi më dridhej fort. “Motra.” rënkoi unë. Dhe, “Crott.. crott..” Ndjeva se sperma e vëlla Renos qëllonte në barkun tim, ishte aq e ngrohtë sa më rridhte pa masë në barkun tim. Trupi im u çalë. Vëllai Reno më puthi dhe më tha se më donte vërtet.

Më zuri gjumi derisa më zgjoi Kak Reno kur shiu kishte pushuar, kështu që u ktheva në çadrën time me kujtime të paharrueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *