Wednesday, June 19
Shadow

Shfryrja e dëshirave të mia seksi përmes dildos

Unë quhem Nina, jam e gjatë 170 cm, flokë të bardha, me flokë të gjatë dhe që nga shkolla e mesme kanë thënë se ngjaj shumë si modele. Në fillim isha krenare që më quanin kështu sepse dukesha si modele, por me kalimin e kohës u bëra ngurruese.

Një herë muajin e kaluar, ndoshta ngaqë isha shumë e ngjashme me Cikën, një gazetar i Infotainment më pa duke ecur nëpër Plaza Senayan dhe ai menjëherë m’u afrua dhe më pyeti diçka për modën. Unë u habita në fillim, por menjëherë thashë: “Person i gabuar, vëlla!” Hehehe. Më pëlqen shumë të masturboj. Që nga shkolla e mesme, dëshira ime për seks ka qenë shumë e lartë. Por unë mund të ndrydh trazirat e mia seksuale.

Jam rritur në një mjedis familjar fetar. Hera e parë që masturbova ndodhi kur mbarova shkollën e mesme. Në atë kohë unë dhe miqtë e mi (burra dhe gra) rrinim në shtëpinë e një miku pasi kujdeseshim për STTB gjithë ditën. Erdhi Dino dhe solli një videokasetë pornografike dhe e vendosi menjëherë filmin në shtëpinë e mikut tim.

Të gjithë shikuam menjëherë. Ishte hera e parë që shikoja një film pornografik dhe u ndjeva i neveritur dhe i emocionuar. Kur mbaruam së shikuari filmin, shkuam në shtëpi. Për shkak se solla makinën time, çova Dinon dhe 3 shokë në stacionin më të afërt të autobusit.

Kur mbërrita në shtëpi, parkova makinën në garazh dhe para se të dilja nga makina më tërhoqi vëmendjen nga videokaseta e shtrirë në pjesën e pasme të sediljes së makinës. Mesa duket kaseta i ka rënë nga çanta Dinos. E futa menjëherë videon në çantën time dhe më pas shkova drejt e në dhomë.

Tashmë ishte ora 21:30, prindërit e mi ishin tashmë në gjumë. U bëra dush shpejt dhe ndërrova rrobat. Pas kësaj, i emocionuar, luajta filmin pornografik në dhomën time, sepse rastësisht kisha televizorin tim dhe luajtësin e videos. Me shumë interes shikova skenat e ML-së, vura re formën e organeve gjenitale mashkullore dhe femërore.

Mund të jem më i qetë duke e parë në krahasim me këtë pasdite, sepse jam në siklet nëse dukem shumë serioz. Ekziston një skenë ku gruaja është e shtrirë në shtrat lakuriq. Gruaja kaloi gishtat nëpër bigëzim dhe gjoks, ndërsa rënkonte nga kënaqësia.

U bëra kurioz të provoja. Futa dorën e djathtë në brekë dhe më pas preka vaginën time. Nuk ndjej kënaqësi. Pastaj vura re se gruaja hapi buzët e saj vaginale. Më pas u përpoqa të hapja buzët e mia vaginale me gishtin tregues dhe gishtin e mesit, pastaj dora ime e majtë filloi të fërkonte vaginën time.

Papritur trupi im u ndje sikur po e godiste rrymën. Ndjeva një kënaqësi të jashtëzakonshme. Provova të luaja me klitorisin. E përkëdhela, e ktheva dhe e përdredha. Oh kënaqësitë! Fryma ime filloi të rënkonte nga kënaqësia si gruaja. Më në fund hoqa menjëherë të gjitha rrobat e mia dhe fjeta krejtësisht lakuriq në krevat.

Sërish dora ime e djathtë luante me klitorisin ndërsa dora e majtë më shtrëngonte gjoksin, që në atë kohë ishte 34A. Ndjehet sikur noton në parajsë. Kënaqësia është e pakrahasueshme. Fillova të shpejtoj lëvizjen e gishtit në klitorisin tim, gjithnjë e më shpejt, derisa më në fund trupi im ndjeu sikur po e godiste sërish rrymën.

Trupi më konvulset. Ka një ndjenjë lehtësimi që nuk mund ta përshkruaj. Pidhi dhe bigëlja ime ishin të lagura me lëngje. Ndjeva se edhe gruaja në film ndihej njësoj si unë. Gruaja lëpiu gishtin e saj të lagur me lëng nga vagina.

Provova të lëpija gishtin, kishte pak shije të kripur. Pas atij masturbimi të parë, më zuri gjumi i qetë. Rreth orës 3 të mëngjesit, u zgjova dhe dëshira ime seksuale u rrit përsëri dhe masturbova përsëri. Provova të përdorja kastravec por nuk munda ta shijoja sepse më dukej e çuditshme në vaginë.

Kur isha në vitin e parë të shkollës së mesme në vitin 2015, kishte një fundjavë të gjatë sepse kishte një festë kombëtare që binte të shtunën. Prindërit më kërkuan t’i shoqëroja në Singapor për një kontroll. Më në fund, të tre u nisëm për në Singapor. Ne qëndruam në një hotel dhe prindërit e mi u kontrolluan në spital.

Prindërit e mi duhet të bëjnë disa teste mjekësore të cilat mund të zgjasin disa orë. Në vend që të mërzitesha duke pritur në spital, kërkova leje për të ecur në Orchard Road dhe më vonë caktova një takim për t’u takuar në hotel. Përgjatë rrugës Orchard, hyja dhe dilja në dyqane derisa hasa në një dyqan të vogël që shiste pajisje për seks.

Lexoni gjithashtu: Mi Tia Con Un Cuerpo Voluptuoso Muy Sexy

Kjo ishte hera e parë që pashë dyqanin dhe i habitur hyra brenda. Lloje të ndryshme prezervativësh shiten dhe shfaqen në rafte. Shiten gjithashtu libra për seksin dhe madje edhe dildo. Një dildo është një penis artificial i bërë nga goma që gratë e përdorin për masturbim.

Ato vijnë në forma të ndryshme. Ka dildo që janë bërë për t’u dukur si penis, ka dildo që janë bërë në formën e një tubi ovale inox, madje ka dildo që bëhen me degë në mënyrë që gruaja t’i futë ato në vaginë dhe anusin e saj në të njëjtën kohë.

Në fillim isha i vendosur të blija një dildo me një degë, por vendosa kundër kësaj dhe zgjodha një dildo që dukej si një penis i vërtetë. Unë shkova drejt arkëtarit. Pranë meje ishte një burrë i gjatë, i fortë, me një prerje flokësh të prerë afër. Ai me tha..

“Mos harroni të blini xhel lubrifikues sepse do të shkaktojë flluska”, tregoi ai me gisht shishen e shfaqur në raft. Duke buzëqeshur me ndrojtje, iu afrova raftit të shisheve të xhelit lubrifikues dhe mora një. “A je indonezian?” tha burri në anglisht. “Po, nga e dinit?” Unë u përgjigja në anglisht.

“Ka shumë indonezianë këtu, mund të dalloj. Emri im është Richard Chen” “Unë jam Nina” Richard pagoi arkëtarin për një kuti me prezervativë dhe më pas pagova për dildot dhe shishen e xhelit. Pasi pagoi, Richard më dha kartën e tij të biznesit dhe më tha.

“Nëse keni nevojë për ndihmë duke përdorur atë artikull, unë jam i gatshëm t’ju ndihmoj” “Do ta mendoj më vonë,” thashë duke pranuar kartën e tij të biznesit. Pas kësaj u ndamë. U ktheva me nxitim në hotelin Mandarin. Me të mbërritur në dhomë (kam fjetur në dhomën time), hapa menjëherë paketimin e dildos dhe shisheve të xhelit.

Më pas i hoqa të gjitha rrobat dhe u shtriva plotësisht e zhveshur në shtrat duke lexuar udhëzimet e përdorimit në kutinë e dildos. Pashë nga afër dildo. Është shumë i ngjashëm me një penis të vërtetë. Është mjaft i madh, rreth 20 cm, me diametër 4 cm dhe me ngjyrë kafe të hapur.

Pyes veten nëse kjo do të futet në vaginë time? Le ta provojmë! U shtriva në krevat, më pas hapa këmbët gjerësisht dhe më pas drejtova dildot në vaginën time. Mos harroni të fërkoni xhel lubrifikues në të gjithë dildo dhe pastaj filloj ta fus ngadalë në vaginë. Fillimisht zvarritej pak por e futa me durim derisa mbërtheu në majë të vaginës. Pas kësaj fillova ta nxirrja përsëri.

Më pëlqente çdo centimetër i dildos që hynte në vaginë time. Sytë më mbyllën duke shijuar këtë ndjesi. Pasi dildo mbaroi, e vendosa përsëri dhe këtë herë më shpejt. Më në fund vagina ime u mësua me dildo, kështu që unë mund ta shkundja dildon shpejt. Fryma m’u zu shpejt. Djersa më rridhte në të gjithë trupin.

Shtrydha gjoksin duke fërkuar dildot në vaginë. Kisha rreth pesë minuta që luaja dildo në vaginë time derisa pata orgazmën time të parë. Pas kësaj, e ktheva trupin në një pozicion të shtrirë dhe futa dildon nga pas. Pashë reflektimin tim në pasqyrën e varur mbi tavolinë. Ndihem shumë seksi.

Goja ime ishte hapur plotësisht dhe sytë e mi ishin gjysmë të mbyllur duke shijuar dildo që futej në vaginë time nga pas. I shtrëngova këmbët së bashku derisa ndjeva se mund ta shtypja dildon fort me muskujt e ijeve. Gjoksi im i varur dukej sikur lëkundej në ritmin e lëvizjeve të mia.

Pak minuta më vonë, përjetova sërish orgazëm. Menjëherë u rrëzova në shtrat. Trupi më ishte lagur nga djersa. Lëngjet e mia vaginale lagin pak çarçafët. Pushova për një moment ndërsa dildo ishte ende në vaginë time. atëherë mora një ide të re. I nxora dildot nga vagina dhe më pas mora një karrige.

Karrigia ka një mbështetëse të bërë nga disa pjesë pingule të drurit dhe ka një distancë nga një copë druri në tjetrën. E futa dildon midis drurit. Për shkak të madhësisë së madhe të dildos, ajo mund të futet dhe të mos lëkundet fare.

Dildo ishte i kthyer nga karrigia. Më pas e zhvendosa karrigen drejt tavolinës së zhveshjes. Më pas u ula me shpinë në tavolinën e zhveshjes ndërsa drejtoja vaginën time nga dildo. Pashë pozicionin tim, i cili ishte mjaft qesharak, sepse isha në një pozicion të stilit doggy dhe dildo ishte mbështetur në pjesën e pasme të karriges.

Pastaj fillova përsëri, duke lëvizur ngadalë bythën përpara dhe mbrapa. Dildo përshtatet mirë dhe vetë karrigia nuk mund të lëvizë askund sepse mbahet nga shtrati. Fillova të shpejtoj ritmin e lëvizjeve të mia. Dëshira ime seksuale dukej se nuk pushonte kurrë së tepërmi brenda meje.

Duket se kjo dildo mund ta kuptojë dëshirën time të lartë seksuale. Unë e futa në mënyrë të përsëritur dildon në vaginë time. Vagina ime ndjeu dridhje duke marrë ndjesinë seksuale të marrë nga dildos. Fryma më ishte e shkurtër. Flokët e mi ishin të rrëmujshme dhe djersa më rridhte në gjoks.

Shtrydha të dy gjinjtë e mi me ankth ndërsa vazhdoja të pompoja vaginën në dildo. Mbaj mend që brenda 15 minutave pasi kam kryer marrëdhënie me një dildo në atë pozicion, kam përjetuar orgazëm afërsisht 6 herë. Më në fund ndalova sepse isha i lodhur. E hoqa dildon nga vagina dhe e hoqa nga pjesa e pasme e karriges.

E shtriva trupin tim të çaluar në krevat dhe rashë në gjumë për 1 orë. Sapo u zgjova, nxitova menjëherë të pastroj dhomën time dhe hodha paketimin e dildos dhe xhelit lubrifikues. Lava vetë dildon dhe më pas e mbështolla me një bluzë së bashku me një shishe xhel lubrifikues që nëna ime të mos e merrte vesh. Pashë kartëvizitën e Riçardit në çantën time.

Sempat terlintas ide untuk menelepon dia dan siapa tahu bisa diajak bersetubuh. Tetapi aku urungkan niat itu karena beresiko tinggi ketahuan orang tua. Lagipula saat ini aku sedang senang bermain-main dengan dildo baruku. Hingga sekarang, aku sudah memiliki tiga buah dildo.

Yang pertama adalah dildo pertama yang aku beli di Singapore, kemudian dildo yang model bercabang dan ketiga dildo yang bisa bergetar sendiri memakai baterai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *